O nás

Hybko

Miesto, kde si môžete zacvičiť, stretnúť sa s priateľmi alebo len tak posedieť na káve.

Hybko
Hybko

Prinášame vám priestor o rozlohe 545 m2, v ktorom nájdete takmer 300 m2 voľnú plochu vhodnú nielen na funkčný ale aj kondičný tréning. Súčasťou je 10 m dlhá konštrukcia, na ktorej môžete trénovať silu, úchop, či vytrvalosť. Pre tých, ktorí obľubujú skupinové tréningy je pripravená aj sála s rozlohou 80 m2. A nezabúdame ani na našich najmenších. Hybko je baby friendly, neváhajte nás teda navštíviť aj s vašimi ratolesťami. 


HYBKO - nový jedinečný priestor na cvičenie

Čo to vlastne je? Ako vzniklo a kto stojí za týmto novým projektom?

Ako je napísané v logu, Hybko viac ako len fitko. Alebo lepšie by bolo napísať, že to nie je klasické fitko. Je to priestor na cvičenie predovšetkým s vlastnou váhou. Nenájdete v ňom žiadne stroje, okrem tých pár na kardio. Je to priestor, kde si môžete zacvičiť v skupine v rámci niektorého z ponúkaných skupinových cvičení, individuálne s osobným trénerom, alebo aj sami, prípadne s kamarátom, kamarátkou, priateľom, priateľkou, manželom, manželkou, mamou, otcom, synom, dcérou. Skrátka, je to miesto pre každého.

Prvá myšlienka na vznik tohto priestoru sa zrodila ešte v roku 2018, keď sme si s našou spoločnou kamarátkou jedného dňa po turistike sadli do reštaurácie a pri výbornom jedle sa rozprávali o cvičení. Rozprávali sme sa o tom, čo nám v Trenčíne chýba. Celý koncept vznikal postupne, od nápadu na Pole dance, ktorý sa v tej dobe v Trenčíne nikde necvičil, sme sa postupne prepracovali až Crossfit zóne, ktorá rovnako v Trenčíne nebola. Koncept otvoreného gymu bez strojov. Z troch snívajúcich sme zostali nakoniec dvaja, ktorí celý projekt dotiahli do podoby, v ktorej sa nachádza dnes. Od prvej myšlienky ubehlo veľa času a z manželov sa stali rodičia. Tento projekt vedieme spoločne ako rodina a učíme naše dieťa k láske k pohybu už od narodenia.

Prečo sme sa rozhodli pre formát open gymu, alebo jednoduchšie povedané, koncept gymu bez fitness strojov? Áno, v každom fitness centre, ktoré sa v Trenčíne nachádza, je aj zóna na cvičenie v skupinke. Ale nám predsa chýbalo miesto, kde si môžem prísť zacvičiť počas celého dňa a spraviť svoj druh tréningu ako potrebujem a nemusím sa viazať na skupinový tréning, na ktorý by som sa musel prihlásiť. Open gym, kde nájdem vybavenie na mobilitu, funkčnosť a silu v jednom. Presne to ponúkame ľuďom. Priniesli sme koncept, ktorý poznáme len v iných mestách Slovenska alebo v zahraničí. Ponúkame ľuďom možnosť naučiť sa základy crossfitu, pripraviť sa na prekážkové preteky, zlepšiť si mobilitu a stabilitu, kondíciu, vytrvalosť a dynamiku pohybu...

A prečo názov Hybko? Ako hovorí známy výrok Aristotela: "Život je pohyb." a hlavný dôvod, prečo nás ľudia navštevujú, je hýbať sa. Tak príďte aj vy sa hýbať a vyskúšať niečo iné.

Tešia sa na Vás Andrej, Jana a Oli Ronecovci.


Čo vás v Hybku čaká?

 • CrossFit tréningy
 • Sparťanské tréningy
 • Silový tréning
 • Mobilita a stabilita
 • Jumping
 • Spinning
 • Tabata
 • Kruhový tréning
 • Zumba
 • Cvičenie s deťmi / Mamičky s deťmi
 • Kaviareň
 • .... a mnoho iného