Info k Hybkáčikovi +421902131495

O nás

Hybko

Miesto, kde si môžete zacvičiť, stretnúť sa s priateľmi alebo len tak posedieť na káve.

Hybko
Hybko

Prinášame vám priestor o rozlohe 766 m2, v ktorom nájdete takmer 300 m2 voľnú plochu vhodnú nielen na funkčný ale aj kondičný tréning. Súčasťou je 10 m dlhá konštrukcia, na ktorej môžete trénovať silu, úchop, či vytrvalosť. Pre tých, ktorí obľubujú uzavreté skupinové tréningy je pripravená aj sála s rozlohou 80 m2. V novej Spinning zóne máte priestor 100m2 a hneď vedľa vznikol Open gym o rozlohe 100m2. A nezabúdame ani na našich najmenších. Hybko je baby friendly, neváhajte nás teda navštíviť aj s vašimi ratolesťami. 


HYBKO - jedinečný priestor na cvičenie

Čo to vlastne je? Ako vzniklo a kto stojí za týmto novým projektom?

Ako je napísané v logu, Hybko viac ako len fitko. Alebo lepšie by bolo napísať, že to nie je klasické fitko. Je to priestor na cvičenie predovšetkým s vlastnou váhou. Nenájdete v ňom žiadne stroje, okrem tých pár na kardio. Je to priestor, kde si môžete zacvičiť v skupine v rámci niektorého z ponúkaných skupinových cvičení, individuálne s osobným trénerom, alebo aj sami, prípadne s kamarátom, kamarátkou, priateľom, priateľkou, manželom, manželkou, mamou, otcom, synom, dcérou. Skrátka, je to miesto pre každého.

Prvá myšlienka na vznik tohto priestoru sa zrodila ešte v roku 2018, keď sme si s našou spoločnou kamarátkou jedného dňa po turistike sadli do reštaurácie a pri výbornom jedle sa rozprávali o cvičení. Rozprávali sme sa o tom, čo nám v Trenčíne chýba. Celý koncept vznikal postupne, od nápadu na Pole dance, ktorý sa v tej dobe v Trenčíne nikde necvičil, sme sa postupne prepracovali až ku Crossfit zóne, ktorá rovnako v Trenčíne nebola. Koncept otvoreného gymu bez strojov. Z troch snívajúcich sme zostali nakoniec dvaja, ktorí celý projekt dotiahli do podoby, v ktorej sa nachádza dnes. Od prvej myšlienky ubehlo veľa času a z manželov sa stali rodičia. Tento projekt vedieme spoločne ako rodina a učíme naše deti k láske k pohybu už od narodenia.

Prečo sme sa rozhodli pre formát open gymu, alebo jednoduchšie povedané, koncept gymu bez fitness strojov? Áno, v každom fitness centre, ktoré sa v Trenčíne nachádza, je aj zóna na cvičenie v skupinke. Ale nám predsa chýbalo miesto, kde si môžem prísť zacvičiť počas celého dňa a spraviť svoj druh tréningu ako potrebujem a nemusím sa viazať na skupinový tréning, na ktorý by som sa musel prihlásiť. Open gym, kde nájdem vybavenie na mobilitu, funkčnosť a silu v jednom. Presne to ponúkame ľuďom. Priniesli sme koncept, ktorý poznáme len v iných mestách Slovenska alebo v zahraničí. Ponúkame ľuďom možnosť naučiť sa základy crossfitu, pripraviť sa na prekážkové preteky, zlepšiť si mobilitu a stabilitu, kondíciu, vytrvalosť a dynamiku pohybu...Postupne sa naše služby rozšírili o veľké množstvo tréningov a doplnili sme tak skladačku jedinečného Pohybového centra. Sme radi, že nás ku nám ľudia vracajú každý deň, ale čo nám robí najväčšiu radosť je ako si obľúbili naše centrum celé rodiny, od najmenších detí na hodinách Hybkáčika, cez rodičov na skupinových alebo individuálnych tréningoch.

A prečo názov Hybko? Ako hovorí známy výrok Aristotela: "Život je pohyb." a hlavný dôvod, prečo nás ľudia navštevujú, je hýbať sa. Tak príďte aj vy sa hýbať a vyskúšať niečo iné.

Tešia sa na Vás Andrej, Jana ,Oli a Timotej Ronecovci.