Info k Hybkáčikovi +421902131495

Postup prihlásenia

REGISTRÁCIA

1. Zaregistruj sa cez tlačidlo "prihlásenie" a vytvor si účet.
2. Na email príde potvrdenie registrácie a odkaz na aktiváciu účtu. Kliknutím na aktiváciu účtu vás systém vyzve na vytvorenie hesla. V prípade, že ti aktivácia nefunguje over správne nastavenie cookies v tvojom prehliadači. V prípade, že sa ti nedarí kontaktuj podporu systému na support@sportimea.com.


PRIHLÁSENIE / REZERVÁCIA

1. Prihláste sa do systém cez tlačidlo prihlásenie, zadajte email alebo užívateľa a heslo.
2. Po prihlásení si vyber lekciu a rezervuj svoje miesto. Číslo pred lomítkom zobrazuje obsadenosť a číslo za lomítkom celkovú kapacitu lekcie.


ZRUŠENIE REZERVÁCIE

1. Prihláste sa do systém cez tlačidlo prihlásenie, zadajte email alebo užívateľa a heslo.
2. Po prihlásení si vyber lekciu, z ktorej sa chcete odhlásiť a zrušenie rezervácie vykonáte tlačidlom Odhlásiť.


PERMANENTKY

1. Prihláste sa do systému cez tlačidlo prihlásenie, zadajte email alebo užívateľa a heslo.
2. Po prihlásení sa zobrazí "Ponuka služieb" kde je možné objednať permanentky.


KURZY

Kurzy sa objednávajú v samostatnom výpise kurzov. Prihlásením do kurzu súhlasíte s prevádzkovým poriadkom. Po prihlásení dostanete ďalšie pokyny v potvrdzovacom emaily vrátane platobných podmienok.


Informácia o možnom blokovaní komunikácie na firemnej sieti:
Niektoré firmy majú nastavené silné filtre, blokujú web stránky a ich komunikačné služby ako Facebook, Gmail a pod. Preto je možné, že vám prihlasovanie / rezervácie v práci nemusia fungovať správne. Aktiváciu účtu je možné dokončiť aj pomocou RESET HESLA a zmenou hesla jednoducho dokončíte aktiváciu Sportimea účtu.

Prosím, urobte tak mimo prácu, napr. u seba doma alebo cez telefón. Pokiaľ bude problém naďalej pretrvávať, píšte na support@sportimea.com

Problém s registráciou:
Ak Vám neprišiel e-mail s aktiváciou, prosím pozrite si najprv zložku Spam. Pri problémoch s aktiváciou môžete využiť funkciu "Zabudli ste svoje heslo?". V prípade, že Vám aktivácia stále nefunguje, odporúčame overiť správne nastavenie cookies vo webovom prehliadači. Pokiaľ sa Vám nedarí účet vytvoriť, kontaktujte prosím podporu systému na support@sportimea.com.